1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 következő 10 »

A 2020/2021-es tanévre jelentkezett nyolcadik osztályos tanulók ideiglenes rangsora: matematika, természettudományok, angol , német , humán , informatika.

2020.03.13. 11:35

Értékelés: 5/7
Még nincsenek hozzászólások | Hozzászólok

A "Crazy Frogs“ sikere

2020. március 5-én került megrendezésre a XX. Tőzsdejáték országos döntője a Bank Centerben, ahol a Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium "Crazy Frogs“ csapata az 5. helyezést érte el. A csapat tagjai: Fülöp Attila, Nagygyőr Flóra és Nagygyőr Gergő (11. d). Felkészítő tanáruk: Kozma Sándor.

2020.03.10. 21:24

Értékelés: 2/4

Előadás a digitális biztonságól

Március 9-én Sütő Ágnes, a Magyar Bankszövetség Banküzemi igazgatója, a Pénziránytű Alapítvány kurátora tartott előadást a diákoknak és a tantestületnek a digitális biztonságól.

2020.03.10. 21:22

Keszthelyi Luca (9. d) egy aranyat és egy ezüstöt szerzett a hétvégi OB-n!

A hétvégén rendezték meg Budapesten a BOK csarnokban Magyarország Fedettpályás Ifjúsági Országos Egyéni Atlétikai Bajnokságát, ahol Luca egy arany és egy ezüstérmmel növelte éremgyűjteményét.

Luca a szombati napon magasugrás versenyszámban indult és nagy versenyben szétugrással nyert vetélytársai előtt 168 cm-t ugorva, megszerezve a magyar bajnoki aranyérmet.
A vasárnapi napon Luca távolugrásban versenyzett és szintén nagyon nagyot versenyezve a 2. helyet szerezte meg 545 cm új egyéni csúcsot ugorva, így lett egy magyar bajnoki ezüstérme is.

2020.03.03. 20:43

Értékelés: 0/0

Asztalitenisz siker

Az Országos U21 Asztalitenisz Magyar Bajnokságon Kecskeméten Ócsai Máté (10. d) Dari Helgával, vegyes párosban MAGYAR BAJNOK, férfi párosban Molnár Dáviddal bronzérmes lett.

2020.03.03. 20:42

Kedves Szülők, 9. és 11. évfolyamos Diákok! »
Kedves Szülők, 9. és 11. évfolyamos Diákok!

Megnyílt a Tempus Közalapítvány Külföldi Nyelvtanulási Program tanulói regisztrációs felülete, melyre a szülőnek kell regisztrálnia. A következő lépéseket kell megtennie, hogy sikeres legyen a regisztráció: Tempus honlapon, Pályázom ikonra kattint, A Külföldi Nyelvtanulási program online felülete szóra klikkel, Jobb felső sarokban Regisztráció. A szülő regisztrál a saját nevében és a saját e-mail címével.

bővebben »

ÖTNAPOS DÉL-ERDÉLYI UTAZÁS »
ÖTNAPOS DÉL-ERDÉLYI UTAZÁS

Időpont: 2020. július 13-17.
Ár: 59.500 (diákoknak) 62.500 (felnőtteknek) Ft/fő
(40 fő feletti csoport esetén).
Az ár tartalmazza: szállás (falusi turizmus keretében, magyar családoknál és panzióban), félpanziós ellátás (reggeli és 3 fogásos meleg vacsora), utazás (busszal), programszervezés, idegenvezetés, belépők (A belépők a 2019-es árral és árfolyammal vannak számolva.)

Program:

bővebben »

Keszthelyi Luca Atlétikai Ötpróba Magyar Bajnok!

Vasárnap rendezték a BOK csarnokban a Magyarország Ifjúsági Fedettpályás Atlétikai összetett Bajnokságát, ahol Keszthelyi Luca ifjúsági ötpróba magyar bajnok lett 3581 pontot szerezve!
Egyéni csúcsot szerzett távolugrásban 543 cm, 60 m gátfutásban 9,31 mp, súlylökésben 10,71 m, valamint 800 m- en 2p 35,5 mp-el.
Magasugrásban pedig 170 cm-t ugrott! Luca 4 egyéni csúcsot teljesítve végig vezetett a verseny során és teljesen megérdemelten nyerte meg az egyik legrangosabb korosztályos bajnoki aranyérmet, annak ellenére hogy vetélytársai komoly erőt képviseltek. A verseny során kidomborodott Luca felkészültsége hiszen minden versenyszámban a legjobb teljesítményét hozta.

2020.02.24. 14:40

Értékelés: 5/1

Kiállítás megnyitó

Február 14-én Náday Tauber Alíz alkotásaiból nyílt kiállítás a gimnázium klubjában. Az alkotó munkáit Rónai Gábor méltatta, ezután lehetőség volt a képek megtekintésére egy kis vendégség keretében.

2020.02.24. 14:38

Rendhagyó irodalomóra

Nyáry Krisztián író, irodalomtörténész, könyvkiadó, a kortárs próza egyik alakja volt február 18-án a gimnázium dísztermében. Az írónak egy tucat könyve jelent meg nevezetes irodalmi és történelmi személyiségek életének és szerelmeinek történetéről, közte az Így szerettek ők és az Életemnél is jobban. Nyáry Krisztián többek között írók, költők megismertetésével is szeretné közelebb hozni az irodalmat a diákokhoz. A rendhagyó irodalomóra folyamán dr. Bárdos Dóra kérdezte az írót. A diákok és a pedagógusok minden kérdésre frappáns, olykor meglepő válaszokat kaptak. A rendezvényt a Ceglédi Városi Könyvtár szervezte.

Érvényes CSS!

A lap 0.044 másodperc alatt készült el. | Copyright 2020 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo | Impresszum
| A látogatók száma 2012.07.14-től összesen: 10988094 | Ebben a hónapban: 90662 | Ma: 1560 | jelenleg: 2 | Statisztika |