Ma 2020. szeptember 25. péntek, Eufrozina napja van. - Holnap Jusztina napja lesz.
   

PROGRAMKERESŐ
 
Ke Sz Cs Sz Va
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Európai Uniós pályázatok
Határtalanul pályázatok

Felvettek Névsora


2020/2021-es tanév

 

5. d osztály

1. Andrásik Blanka

2. Bán Janka

3. Banai Nóra

4. Csáky-Balog Ádám

5. Császi Balázs

6. Dóczi Emma

7. Dóczi Hanna

8. Dóra Liza

9. Egedi Bence

10. Farkas Boglárka

11. Fehér Jázmin

12. Füle Anna

13. Füle Péter

14. Horváth-Nagy Réka

15. Kedves Villő Valéria

16. Kendi Nóra

17. Kerek Boldizsár

18. Kertesi András Simon

19. Kirsch Torda Levente

20. Kiss Hanna

21. Lovász Bence

22. Lovász Lehel

23. Megyesi Petra

24. Mráz János Dávid

25. Papp Noémi

26. Pintér Léna

27. Pósalaki Petra

28. Rimóczi Boglárka

29. Stift Lilianna

30. Szabó Bence

31. Vincze Dániel

32. Zana Dominik Tamás

 

9. a osztály

1. Békési Zalán

2. Csiszár Blanka Imola

3. Csizmadia Réka

4. Dávid Fanni Lili

5. Farkas Márton

6. Fehér Dorka

7. Gyurcsik Tamás Benjámin

8. Hudák Hunor László

9. Jankai Luca

10. Juhász Dominik

11. Kássa Kinga

12. Koncsik Zsófia Krisztina

13. Kovács János

14. Matula Máté

15. Melich Hédi

16. Molnár Vivien

17. Németh Angéla

18. Obrácz-Nagy Júlia Kincső

19. Őze Rebeka

20. Pap Dorina

21. Rákosi Kinga

22. Sándor Sára

23. Semetka Gréta

24. Stummer László

25. Szabó Kristóf Levente

26.Szabó Róbert

27. Szeleczki Szabina

28. Szikszay Milán

29. Szűcs Zsolt István

30. Tóth Boglárka

31. Zányi Csenger

32. Zsiros Tamás

 

9. b osztály

1. Andó Eszter

2. Berényi Norina

3. Breznyik Dániel János

4. Darányi Csenge Zoé

5. Dóra Boglárka

6. Farkas Dorina

7. Farkas Virág Barbara

8. Galbács Dániel

9. Gyikó Noémi

10. Kocsis István

11. Kovács Gellért

12. Major Ervin

13. Maracska Dóra Lilla

14. Medveczky Jázmin Rita

15. Megyesi Kata Eszter

16. Molnár Laura

17. Módos Kamilla Boglárka

18. Nagy Boglárka

19. Nagy Vivien

20. Novák Eszter

21. Orosz Anna

22. Pánczél Szonja Kornélia

23. Pintér Zsófia Helga

24. Pesti Mariann

25. Rétyi Dorina

26. Roják Vince

27. Szatmári Eszter

28. Szigmund Bence

29. Takács Tamás

30. Takács Virág Enikő

31. Tamás Flóra Adél

32. Tóth Máté

 

9. c osztály

1. Apáti Gyöngyvér

2. Avdic Benjámin Semir

3. Banai Álmos

4. Bárány Csongor Sándor

5. Benda Rézi Zsófia

6. Bordás-Giesz Lilla

7. Csáthy Dániel

8. Csonka Marcell

9. Eszes Erik Csaba

10. Híz Hanna

11. Józsa Tímea Lilla

12. Kecskés Petra

13. Kelemen Kristóf

14. Kiss Virág

15. Kocsis Zalán

16. Kovács Benedek Örs

17. Kovács Gréta

18. Lendér Lilla

19. Lovas Fanni Boglárka

20. Lőrinc Kata Izabella

21. Magyari Zsombor

22. Máté Ádám

23. Panghy Barnabás

24. Pálfi Fanni

25. Plangár Gábor

26. Sárkány Benita Jana

27. Sümeghi Zsófia Eszter

28. Szabó Virág

29. Szebenyi Gergő Márk

30. Szűcs Rubin

31. Takács Botond

32. Török Veronika

33. Vágó Attila

34. Zatkó Gergő


ERASMUS+ 2019
PROJEKTEK
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
www.bankvelem.hu
Minősített Tehetséggondozó Műhely
Elte ORIGO Referenciaiskola
PÉNZIRÁNYTŰ iskola
KÉSZPÉNZKÍMÉLŐ
PÉNZ7 iskola
INFO

Cím:

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

H-2700 Cegléd

Rákóczi út 46.

 

Telefon:

06-53/500 525

 

Fax:

06-53/500 625

 

Email:

cklg@cklg.hu

 

OM azonosító:
032549

Tagozatkódok:

1001 Matematika

1002 Természettudományok
1003
Angol nyelv

1004 Német Nyelv

1005 Humán

1006 Informatika

1008 8 osztályos tagozat


SZAVAZÁS
Nincs megnyitott szavazás


Valid XHTML 1.0 Transitional

Érvényes CSS!

A lap 0.013 másodperc alatt készült el. | Copyright 2020 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo | Impresszum
| A látogatók száma 2012.07.14-től összesen: 11920107 | Ebben a hónapban: 121953 | Ma: 378 | jelenleg: 1 | Statisztika |